Menu

O nás < back to home

Zahradní architektura a design

 

Greenspaces – poskytujeme služby v oblasti zahradní architektury v rámci celého Slovenska, Čech i v zahraničí. Profesionální přístup a spolupráce s odborníky z různých oblastí nám zaručují komplexní pokrytí Vašich potřeb. Naše služby jsou dostupné širokému okruhu zákazníků. Umíme přizpůsobit projekt finančním požadavkům zákazníka.

 

Studie: základní, cenově dostupná forma projekce, díky které obdrží klient ideovou představu jak pokračovat při tvorbě zahrad, prostranství a různých krajinářských úprav.

 

Realizační projekt: projekt je vypracován tak, aby měl klient úplnou představu o vzhledu, provedení a přibližné ceně realizace projektu.

 

Projekty drobných staveb: ve spolupráci s odborníky umíme vypracovat realizační projekt různých drobných staveb jako například krbů, pergol, přístřešků, jezírek, bazénů a podobně.

 

Poskytujeme také poradenství v oblasti zahradní architektury, rostlin, realizací, ochrany rostlin a životního prostředí.

Dále Vám nabízíme služby v oblasti interiérového designu a grafických návrhů fasád rodinných domů a různých budov.

Histórie a vize

Web greenspaces.sk (cz) vznikl jako samostatná stránka na prezentaci portfolia v zahradní architektuře v roce 2010. Na této doméně jsem prezentoval všechny své dosavadní práce, jejichž počet rostl ze dne na den. V průběhu těchto let se postupně přidávali specializace jako grafický návrh fasád nebo interiérový design.

V současnosti máme realizovaných několik desítek projektů ve všech zmíněných specializacích. Říkám “máme” protože na některých se již spolupracuje s dalšími zkušenými lidmi v tomto oboru. Díky tomu můžeme Vám, jako klientovi, přinést to nejlepší řešení.

Během těchto let se vytvořilo množství projektů, které budovaly naše jméno na trhu. Spokojenost našich klientů ukazuje i fakt, že i bez reklamy se naše portfolio rozrůstá ze dne na den a na různých fórech se rozebírají pozitivní reakce na naše návrhy.

Cílem greenspaces.cz je tvorba, obnova a přetváření životního prostoru člověka tak, aby se v něm cítil dobře a uvolněně. Poskytnout prostor pro diskusi s lidmi, kteří se v oblasti, o kterou má klient zájem, dobře orientují. Napomáhat klientům v hledání řešení, aby se jejich záměr co nejvíce přiblížil jejich představám.

Věřím, že naši budoucí klienti díky této stránce najdou inspiraci nebo pomoc při řešení svých požadavků.

S pozdravem

Ing. Ján Brunčák
CEO

Řekli o nás

  • Tomáš, R., Trstená

    Nevedeli sme si rady so záhradou. Vďaka návrhom sa naše predstavy rozšírili a veľmi nám to pomôhlo pri realizácii.

  • Mária K. , Liptovský Mikuláš

    Riešili sme spolu návrh fasády nášho domu. Boli sme s prácou aj s návrhmi veľmi spokojní.

Náš kreativní proces

První je kontakt

Kontaktem vše začíná a nic nestojí. Kontaktujete nás emailem nebo telefonicky a my se Vám budeme snažit co nejdříve k Vašim požadavkům vyjádřit.

Popište nám Vaše představy

Při kontaktu nám zkuste co nejvíce a nejlépe popsat Vaše představy. Uveďte vše, co byste rádi měli v návrhu, abychom Vám ho mohli ušít přesně dle Vašich představ. Pokud byste konkrétní představu neměli, společnou komunikací k ní určitě dospějeme.

S podklady to jde snadněji

K Vašim požadavkům zkuste připojit i podklady jako např. fotky prostoru, plán pozemku, stavební dokumentaci a podobně. Pokud je nemáte k dispozici, nezoufejte. Někdy to jde i bez toho. Kontaktujte nás a společně probereme možnosti.

Vytvoření návrhu

S podklady a Vaší představou přejdeme do další fáze, a to návrhu. Přetavíme Vaše požadavky do reálné formy, kterou ještě spolu s Vámi vyšperkujeme.

Partneři

PS stavbymarettahp projektcemix_fasadybasfweber_terranova_fasadytomovy-parky-skstopmg stavDulux_fasadybaumit_fasady3m

preloader