Menu

Interiérový dizajn < back to home

V současné době rozvoje různých designérských směrů Vám nabízíme poradenství při výběru designu interiérů ať už soukromých nebo veřejných. Na základě požadavků zákazníka umíme poskytnout ucelený návrh prostor tak, aby působil harmonicky a uceleně. Výběrem barev, materiálů, prvků a osvětlení se snažíme přenést klientovy představy do reality.

Pomocí vizualizací a 3D projekce můžeme výsledný produkt klientovi prezentovat tak, aby měl představu o reálném vzhledu návrhu. V případě zájmu můžeme vypracovat i 3D virtuální prohlídku návrhu, která zprostředkuje 3D náhled do celého návrhu.

3D návrhy interiéru

Nabízíme Vám možnost vytvoření 3D návrhů kuchyní, obývacích pokojů, obývacích stěn, koupelen, ložnic, dětských pokojů. Detailnost návrhu je možné přizpůsobit požadavkům klienta. Od hrubého náčrtu rozmístění nábytku až po návrh podlahy, barvy stěn, materiálu nábytku nebo odstín dýh. Návrhy vycházejí ve velké míře z požadavků klienta. Pokud však klient nemá představu o možnostech rozmístění nábytku apod., umíme na základě provozních vztahů v bytě nebo domě vytvořit návrh, který by situaci nejvíce vyhovoval. Spolupracujeme také s firmami, které se věnují výrobě a prodeji nábytku. Nabízíme jim vytvoření 3D návrhů pro jejich klienty na lepší propagaci svých produktů. Navrhujeme prostory podle jejich požadavků a připomínek.

Výhody 3D návrhů interiéru

Klient má možnost:

  • - vidět fotorealistiskou vizualizaci návrhu kuchyně, obývací stěny apod.
  • - má možnost požádat o změny materiálů na modelu, čímž má lepší představu o finálním vzhledu
  • - může aplikovat do modelu kuchyně aj. nějaký další prvek jako např. barvu stěn
  • - vidět model interiéru z pohledu 360° v interaktivním prohlížeči, který reálně zobrazí návrh z pohledu klienta v modelu

Všechny naše služby jsou nabízeny na vysoké úrovni a hlavně jsou cenově dostupné. Vizualizace interiéru se umí přizpůsobit finančním požadavkům klienta.

Naše služby začínají od ceny 3000 Kč. Cena však záleží na konkrétních požadavcích klienta.

Naše práce v číslech

Návrhy kuchyň

Návhy koupelen

Dispoziční návrhy

Návrh rekonštrukce bytu

preloader