Menu

Grafický návrh fasád < back to home

Grafický návrh fasád rodinných a bytových domů, administrativních a historických budov v 3D.

Nabízíme barevné grafické řešení fasád různých typů budov od rodinných domů až po firemní komplexy. Jsme jedni z mála, kteří tvoří návrh fasády přímo na 3D modely budov.

Ve srovnání s konkurencí tento způsob přináší hned několik výhod:

- návrh fasády vychází z přesných podkladů

- návrh fasády je vytvořen na 3D objektu, který je možné rotovat a prohlížet podle vlastních potřeb

- fasáda je navržena na všech stěnách budovy

- klient si na základě barev a množství vybere dodavatelské firmy podle vlastního uvážení

- při dodání potřebních podkladů projektantovi je možné vypočítat přibližnou spotřebu na každou barvu

Jak to funguje?

Klient nás kontaktuje a představí nám své požadavky. Na jejich základě nabídneme klientovi nejlepší způsob řešení. Klient se sám rozhodne, jakou detailnost vypracování chce. Po dodání fotografií pro nejjednodušší řešení, nebo půdorysu se všemi pohledy pro detailní zobrazení se vytvoří několik grafických a barevných variant. Klient si následně vybere jedno řešení, na které se vytvoří fotorealistická vizualizace, kde je pohled zakomponován do reálného obrazu.

Kolik stojí návrh?

Vypracování 3D návrhu s minimálně 3 variantami podle fotografií- od 2800 Kč (v závislosti na složitosti budovy)

Vypracování detailnějšího návrhu podle dodaných podkladů- od 3000 Kč

Vypracovaní návrhu a přepočítání ploch od 4000 Kč

Návrhy fasád diskutujeme telefonicky nebo online v opačném případě konzultace řešíme přímo u klienta. Zde se připočítává 8 Kč/ km.

 

Co by ste chtěli obnovou fasády docílit?

Chtěli byste novou fasádou oživit dům nebo budovu? Zjetnotiť všechny prvky na budově do jednoho harmonického celku? Obnovit některé původní historické prvky fasády? Upoutat pozornost na Váš objekt nebo naopak potlačit ho do pozadí? Umíme Vám pomoci. Obraďte se na nás, popište nám Vaši představu a společně vytvoříme návrh dle Vašich představ.

Opište nám Vaše představy

Při kontaktu nám zkuste co nejvíce a nejlépe popsat Vaše představy. Vzpomeňte vše, co byste rádi měli v návrhu abychom Vám ho věděli ušít přesně dle Vašich představ. Pokud byste konkrétní představu neměli, společnou komunikací k ní určitě dospějeme.

S podklady to jde snadněji

K Vašim požadavkům zkuste připojit i podklady jako např. fotky prostoru, plán pozemku, stavební dokumentaci a podobně. Pokud je nemáte k dispozici, nezoufejte. Někdy to jde i bez toho. Kontaktujte nás a probereme spolu možnosti.

Naše návrhy v číslach

Návrh fasád rodinných domů

Návrh fasády bytových domů

Návrh fasády komerčních budov

Procento realizovaných návrhů

Několik častých otázek a odpovědí na ně můžete najít na tomto linku. Pokud byste tam Vaši otázku nenašli kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře.

Upozorňujeme na rozdílnou barevnost návrhů oproti tištěným verzím. Tyto změny mohou nastat z důvodu nastavení barevnosti na Vašem monitoru případně jeho špatným nakalibrovaním. Změna při tisku může nastat z důvodu nastavení tiskárny případně její špatné kalibraci.

Celkovou barevnost mohou ovlivňovat při realizaci i vnější podmínky. Ovlivnit ji může část dne (ráno se barvy zdají studenější než odpoledne), poloha slunce, barva vedle stojící budovy.

Z těchto důvodů autor nenese odpovědnost za finální barevnost.

Jak minimalizovat rozdíly v zobrazení si můžete přečíst v Doporučeních.

Pro nejlepší zobrazení Vašich barev v návrhu použijte kalibrované zařízení (monitor, tiskárna). Jelikož se jedná o elektronické zobrazování i zde se mohou vyskytnout rozdíly oproti skutečnosti.

Nejlepším řešením je požádat zhotovitele fasády o fyzický vzorek konkrétního odstínu podle číselného kódu, který Vám dodáme.

Pracujeme se vzorníky všech dostupných výrobců

cemix_fasadybasfweber_terranova_fasadystoDulux_fasadybaumit_fasady3m

preloader