Menu

Fotografie architektury < back to home

Máte zájem o nafocení interiéru nebo exteriéru architektury? Chtěli byste mít prezentační fotografie hotelu, restaurace nebo firmy? Profesionální propagační fotografie pomohou Vaší stavební firmě, architektonickému nebo designérskému studiu zviditelnit se v nejlepším světle. Kvalitní fotografie přinesou Vašim potenciálním zákazníkům hodnotnější popis než psaný text nebo vizualizace. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře a budeme se snažit Vám vyjít vstříc.

Nabízíme také: Autorské fotografie zeleně, přírodních prvků a krajiny i ve velkých formátech tisku.

Nabízíme Vám obrazy, fotografie tištěné na různý materiál a v různých velikostech se zahradní tématikou. Jsou ideálním zkrášlením interiérů, kuchyní, dětských pokojů, obývacích pokojů, ložnic, pracoven, ale vyniknou i v kancelářích a administrativních budovách. Lidem řídícím se učením Feng Shuej mohou tyto obrazy dopomoci k harmonizaci energií v obydlí a tím dosáhnout cíleného efektu rovnováhy.

Ničím nedosáhnete zkrášlení prostoru tak jako s rostlinami. Interiérové ​​rostliny dokážou i z obyčejného prostoru vykouzlit kousek oázy. Pomozte si k tomu našimi zahradními fotografiemi a nechte oživit svůj životní prostor.

Ukázky tisku fotografií na plátno

Fotografové Jan Brunčák a Nina Kováčiková Vám přinášejí kousek přírody převedený do fotografie. Blízký vztah k fotografovaným objektem lze cítit přímo ze snímků. V případě, že si nevíte rady s výběrem a máte nějaký osobní požadavek, kontaktujte nás ZDE a sdělte nám Vaše představy. Uděláme, co bude v našich silách, abychom Vám vyhověli.

Máte vlastní zelený objekt, který byste měli rádi profesionálně nafocen? Naši fotografové Vám s tím pomohou a profesionální technikou Vám požadovaný objekt vyfotografují.

Použití fotografií

Vybrané fotografie je možné po zakoupení použít pro různé účely. Při přípravě katalogů, webových stránek, či zařizování interiéru. Vybrané fotografie je možné zakoupit i jako originály s certifikátem originality.

Cenu vybraného díla Vám zašleme na vyžádání.

V případě, že máte zájem umístit fotografie podle Feng Shuej učení, rádi Vám pomůžeme konzultacemi či celkovým návrhem interiéru.

 

preloader